Присиваська сільська територіальна громада
Каховський район, Херсонська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

АТ «Херсонобленерго» повідомляє про проведення планових робіт в електричних мережах

Дата: 13.08.2021 08:05
Кількість переглядів: 2114

Фото без опису

У зв'язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах, АТ «Херсонобленерго» повідомляє про тимчасове припинення електропостачання.

Перерва постачання електричної енергії очікується 13.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Адреси побутових та особові рахунки юридичних споживачів, енергопостачання яких буде тимчасово припинено:

Григорівка: Горького 1-14; Кузнечна 28-47; Кутузова 30-33, 35-53; Миру 7; Миру провулок 2-30; Молодіжна 2-59; Новікова 4-7, 9, 11, 13, 17, 19, 23, 25, 47-121; Паркова (Калініна) 1-54; провуkок Виноградний 11; Пушкіна 1-42; Суворова 1-54; Толстого 1-38; Урожайна 1-27; Шкільна (Піонерська) 1-49

 

16.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Горького 1-14; Кузнечна 28-47; Кутузова 30-33, 35-53; Миру 7; Миру провулок 2-30; Молодіжна 2-59; Новікова 4-7, 9, 11, 13, 17, 19, 23, 25, 47-121; Паркова (Калініна) 1-54; провулок Виноградний 11; Пушкіна 1-42; Суворова 1-54; Толстого 1-38; Урожайна 1-27; Шкільна (Піонерська) 1-49

 

17.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Горького 1-14; Кузнечна 28-47; Кутузова 30-33, 35-53; Миру 7; Миру провулок 2-30; Молодіжна 2-59; Новікова 4-7, 9, 11, 13, 17, 19, 23, 25, 47-121; Паркова (Калініна) 1-54; провулок Виноградний 11; Пушкіна 1-42; Суворова 1-54; Толстого 1-38; Урожайна 1-27; Шкільна (Піонерська) 1-49

 

18.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Нововолодимирівка: Гирського 29

Павлівка: Асканійська 3-15; Гирського 1-43; Горохова 0-35; Жовтнева 2-44; Запорізька 2-24; Каштанова (Радянська) 1-44; Кримська 0-48; Миру (Леніна) 7-21; Нова 2-48; Першотравнева 1-68; Присивашська 1-59; Садова (Ватутіна) 1-39; Терешкової 1-44; Урожайна (Дзержинського) 1-50; Шкільна 1-39

 

19.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Нововолодимирівка: Гирського 29

Павлівка: Асканійська 3-15; Гирського 1-43; Горохова 0-35; Жовтнева 2-44; Запорізька 2-24; Каштанова (Радянська) 1-44; Кримська 0-48; Миру (Леніна) 7-21; Нова 2-48; Першотравнева 1-68; Присивашська 1-59; Садова (Ватутіна) 1-39; Терешкової 1-44; Урожайна (Дзержинського) 1-50; Шкільна 1-39

 

20.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Нововолодимирівка: Гирського 29

Павлівка: Асканійська 3-15; Гирського 1-43; Горохова 0-35; Жовтнева 2-44; Запорізька 2-24; Каштанова (Радянська) 1-44; Кримська 0-48; Миру (Леніна) 7-21; Нова 2-48; Першотравнева 1-68; Присивашська 1-59; Садова (Ватутіна) 1-39; Терешкової 1-44; Урожайна (Дзержинського) 1-50; Шкільна 1-39

 

25.08.2021 з 09:00 по 16:30 (попередньо).

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82, Садова (Радянська) 1-24; Таврійська 29, 31, 33, 35, 37-39, 41-43, 45, 51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69; Українська (Фурманова) 30-69

Строганівка: Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13, Шкільна (Фрунзе) 12, 14-20, 26, 28-77

Григорівка: Садова 1-25; Толстого 32

 

26.08.2021 з 09:00 по 16:30 (попередньо).

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82

Строганівка: Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13, Шкільна (Фрунзе) 12, 14-20, 26, 28-77

Григорівка: Садова 1-25; Толстого 32

 

27.08.2021 з 08:00 по 16:30 (попередньо).

Строганівка: Шкільна (Фрунзе) 12, 14-20, 26, 28-77, Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13, Петренко 25, 29, 31-64, 68, 70, 72, 74

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82

Григорівка: Садова 1-25; Толстого 32

 

28.08.2021, з 09:00 по 16:30 (попередньо).

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82

Строганівка: Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13

Григорівка: Садова 1-25; Толстого 32

 

30.08.2021 з 09:30 по 16:30 (попередньо).

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82

Строганівка: Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13, Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 21-79; Петренко 65-67, 69, 71, 73, 75-100, 25, 29, 31-64, 68, 70, 72, 74

Григорівка: Садова 1-25; Толстого 32

 

31.08.2021 з 09:30 по 16:30 (попередньо).

Строганівка: Гагаріна 5-102; Механізаторів 20-35; Олінчука 32, 34-93; Таврійська 12, 53-99; Шкільна (Фрунзе) 8-12, 14-77, Олінчука 3-22, 33; Петренко 25, 29, 31-64, 68, 70, 72, 74

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 2-26; КуликаІ 1-32; Присивашська 1-14; Садова (Радянська) 1-24; Таврійська 2-29, 31, 33, 35, 37-39, 41-43, 45, 51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69, 85; Українська (Фурманова) 1-69; Урожайна 1-31; Фонтанна (Фрунзе) 2-23; Шкільна 3-25

Григорівка: Садова 1-25; Толстого 32

 

03.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Толстого 32

 

06.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Кузнечна 28-47; Кутузова 30-33, 35-53; Миру провулок 18-30; Новікова 17, 19, 23, 25, 47-121; Паркова (Калініна) 36, 38-54; провулок Виноградний 11, Новікова 4, 7; Паркова (Калініна) 1; Пушкіна 1-42; Толстого 1-38; Урожайна 1; Шкільна (Піонерська) 1-25

 

07.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Урожайна 1-27, Кузнечна 2-24; Чехова 1-31

 

14.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Іванівка: Виноградна (Чапаєва) 21-26; КуликаІ 18-20, 30-31; Присивашська 1-14; Урожайна 1-31, Українська (Фурманова) 2, 29

 

16.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Горького 1-14; Молодіжна 25-27, 29-59; Новікова 4, Миру 7; Миру провулок 16; Новікова 6, 9, 11, 13; Паркова (Калініна) 2-35, 37

 

21.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Строганівка: Шкільна (Фрунзе) 8-12, 14-77

 

28.09.2021 з 08:30 по 16:30 (попередньо).

Григорівка: Садова 1-25

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь