Реалізовані проєкти в рамках Бюджету участі 2020

Дата: 15.06.2021 16:56

В Павлівському парку реалізований проєкт «Зона відпочинку у сільському парку», в рамках якого ініціативна група встановила альтанку та облаштувала зону для відпочинку та дозвілля. Такі заходи спрямовані на покращення благоустрою території та створення платформи для спілкування та згуртування громадян.

На дитячому майданчику в с.Строганівка в рамках Бюджету участі облаштували гумовим покриттям невелику територію, де тепер діти можуть гратися, не травмуючись. Реалізація проєкту «Безпечний відпочинок для дітей» дозволить проводити більше інтерактивних занять на свіжому повітрі та збільшить кількість відвідувачі дитячого майданчика.

Проєкт «Кіно під відкритим небом» - ініціатива молоді с.Іванівка, яка стала реальністю. Так, за кошти Бюджету участі закупили обладнання для створення мобільного (переносного) вуличного кінотеатру.

Завдяки проєкту «Зона відпочинку у сільському парку» алею в Павлівському парку облаштували лавами. Тепер тут можна подовгу прогулюватись, відпочивати та насолоджуватися місцевими пейзажами.

Фото без описуФото без опису

З метою створення належних умов для комфортного відпочинку та дозвілля місцевих жителів, гостей та туристів, а також для розвитку туристичної галузі в рамках реалізації проєкту «Відпочивай з користю для здоров'я» на Іванівській косі затоки Сиваш було встановлено 3 альтанки та 2 роздягальні.