Робоча зустріч з представниками ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ»

Дата: 18.03.2021 10:07

17.03.2021 року в приміщенні адмінбудівлі Присиваської сільської ради відбулася робоча нарада представників ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ», працівників Присиваської сільської ради та місцевих жителів громади.

Під час наради узгодженим рішенням створили робочу групу для виконання завдань та вирішення поточних питань, що виникають на території громади під час будівництва Сиваської ВЕС. До складу такої групи входитимуть представники ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» та Присиваської сільської ради.

Також розглянули особисті звернення місцевих жителів, які надходили до адміністрації сільської ради.

Всі проблемні питання, зокрема і ті, що надійшли в особистих зверненнях громадян, взяті на контроль та будуть вирішуватися створеною робочою групою. Наступне засідання відбудеться 23 березня 2021 р.