Відбувся тренінг «Ефективні комунікації, взаємодія та управління персоналом»

Дата: 12.03.2021 10:34

10 березня працівники апарату ради та керівники комунальних установ громади (шкіл, дитячих садочків, Будинків культури та комунального підприємства) прийняли участь в тренінгу «Ефективні комунікації, взаємодія та управління персоналом», який провів Юрій Погрібний, директор консультативно-тренінгового центру. Мета тренінгу – підвищити компетентність працівників у галузі внутрішніх комунікацій та ефективної взаємодії, показати важливість позитивного cприйняття змін.

Під час тренінгу учасники пройшли тести на визначення розуміння місії та стратегічних цілей громади, місця працівника в структурі і його роль в досягненні стратегічних цілей. Також розглянули наступні теми:

- функції та обов’язки менеджерів з управління персоналом;

-успішність командної роботи через особисту відповідальність співробітників, їх наполегливість і цілісність особистості;

- ефективний працівник - мислить глобально, діє локально. Вміє працювати інтерактивно та розуміє коли доцільно діяти поодинці, а коли працювати з іншими, пишається результатами своєї праці і цінує досягнення своїх колег.

Навчання було продуктивним та позитивно вплине на управління процесами, підвищить ініціативність та інші важливі показники роботи у команді. Плануємо й надалі продовжувати заходи, що будуть спрямовані на розвиток особистісних і професійних якостей співробітників. Вдячні Юрію Борисовичу за співпрацю та будемо раді подальшій взаємодії.