Оголошуємо місячник благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Дата: 11.03.2021 15:47

Шановні мешканці Присиваської територіальної громади, керівники установ, підприємств та організацій всіх форм власності! З метою забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, у рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля", Присиваська сільська рада оголошує традиційний весняний місячник благоустрою та санітарної очистки. Закликаємо вас у березні - квітні 2021 року долучитись до низки заходів по прибиранню території громади, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих і закріплених за вами територій та домогосподарствах. У разі недотримання правил з благоустрою, порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до статті 152 Кодексу України (штраф від 340-до 1700 грн.)

Пам’ятайте: чиста та охайна громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!