Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Соціальні послуги для громадян

Дата: 11.03.2021 08:42

Наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців Присиваської територіальної громади та передача функцій з прийняття заяв та документів громадян для призначення соціальної підтримки на базовий рівень є одним з пріоритетних напрямів удосконалення системи соціального захисту населення.

З метою надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям територіальних громад із застосуванням електронного документообігу 09 березня 2021 року здійснено налаштування Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» на ПК по віддаленим робочим місцям територіальної громади. Програмний комплекс дозволяє забезпечити прийом первинних документів від громадян на призначення 67 найпопулярніших соціальних допомог, житлових субсидій, пільг в об’єднаних територіальних громадах за місцем їх проживання та передавати їх в електронному вигляді органу соціального захисту населення районної державної адміністрації, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації.