Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Модернізація системи соціальної підтримки населення України: Присиваська ТГ отримала техніку та обладнання в рамках проєкту

Дата: 12.02.2021 10:12

09 лютого 2021 року до Присиваської сільської ради було доставлено техніку та обладнання в рамках реалізації проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Метою проєкту є реформування соціальної сфери, впровадження кращих практик, створення сучасних робочих місць та реалізація проєктів в соціальній сфері.

Присиваська територіальна громада отримала сучасну техніку для організації роботи спеціалістів, що надають соціальні послуги або адміністративні послуги соціального характеру в громаді:

• ноутбук Lenovo S 22e-19 з супутнім обладнанням (маніпулятор типу «миша», сумка для персонального ноутбука);
  • персональний комп’ютер HP ProBook 455 G 7;
  • два багатофункціональних пристрої А 4 HP Laser Jet HP;
  • ліцензійні програми;
  • маршрутизатор ТР Link.

Проєкт реалізує Міністерство соціальної політики України , фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку.