Зі святом всіх закоханих - з Днем Святого Валентина!

Дата: 12.02.2021 09:41

Зовсім небагато часу лишилось до свята, на яке чекають всі закоханіДня Святого Валентина – свята романтики, кохання та ніжності. 14 лютого закохані висловлюють свої щирі почуття й обмінюються подарунками, влаштовують романтичні сюрпризи своїй другій половинці.

Історія свята сягає своїм корінням римського періоду, а саме III ст. н.е. та наказу імператора Клавдія II про заборону одруження легіонерам. Імператор вважав, що сімейне життя відволікає солдатів від армії. Не зважаючи на наказ Клавдія II, легіонери продовжували одружуватися, а допомагав їм у цьому молодий священник Валентин. Дізнавшись про це, імператор розлютився й прирік його на страту. Очікуючи виконання вироку, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Маючи певні медичні знання, він вилікував сліпоту дівчини.

У день страти, 14 лютого, дівчина отримала від свого коханого листівку з однією короткою фразою: «Від Валентина». У пам'ять про це у День Святого Валентина закріпилась традиція дарувати одне одному «валентинки» – вітальні листівки у вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони.

Від імені сільського голови Присиваської територіальної громади Кліщевського С.О., сільських депутатів, членів виконавчого комітету та працівників апарату сільської ради бажаємо кохання, розуміння, ніжності, романтики! Щоб завжди були руки, які зігріють і душа, яка любить. Даруйте любов та отримуйте її. З Днем Закоханих!

Працівники закладів культури також провели підготовку до Дня Святого Валентина та святково прикрасили свої актові зали, на фоні яких записали онлай привітання із святом:

- Григорівський СБК «Тільки тебе кохаю»:

- Павлівський СБК «Так ніхто не кохав»:

- Строганівський СБК «Серцю властиво любити»:

- Іванівський СБК «На крилах любові»:

Статтю підготували

начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Є.М. Корнієнко

та інспектор з питань культури, туризму та спорту

Ю.В. Балясна