Присиваська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 11.01.2021 13:47

Присиваська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

1. Спеціаліст із соціальної роботи;

2. Спеціаліст військово-облікового столу.

Умови конкурсу: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі

- особова картка (форма П-2 ДС)

- автобіографія

- дві фотокартки розміром 4х6

- копія документа про освіту

- копія паспорта

- копію  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- електронна декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2020  рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Присиваську сільську раду за адресою с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20. Телефон для довідок – 0970080434.

Термін подання документів – до 06 лютого 2021 року (30 календарних днів з моменту опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії» та на офіційному сайті Присиваської територіальної громади).

Розпорядження № 61 від 13.05.2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови № 56 від 20.07.20217 року".

Додаток 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Григорівської сільської ради.