Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Про соціальний проєкт Scholarship для студентів

Дата: 28.12.2020 13:51

Ціль проєкту допомогти молоді розкрити свої таланти та підтримати їх подальший професійний розвиток. Організатори проєкту хотіли б розвіяти стереотип про те, що побудувати краще майбутнє можуть не самі талановиті хлопці та дівчата, а тільки ті, в кого є гроші. До того ж підтримується позиція, що за можливістю кожен бізнес має допомагати своїй країні, розвитку та впровадженню проактивних ідей, які мають потребу у фінансуванні.

Деталі: у рамках соціального проекту «Scholarship від Freelancehunt» виділено грант - 31 000 грн. Грант 31 000 гривен розподіляється на 3 призових місця:

• 1-ше місце оцінюється у 20 000 гривень;
  • 2-го місце - 8 000 гривен;
  • 3-те - 3000 гривен.

Для участі у конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю, есе, прогноз чи дослідження на рекомендовану чи запропоновану особисту тематику у напрямках новітніх технологій. Найкращі роботи високо оцінюються й отримують призи (оплату на навчання в навчальних закладах) в рамках гранту.

Додаткова інформація про умови конкурсу, правила участі, критерії оцінювання тощо, знаходиться на нашому офіційному сайті: https://freelancehunt.ua/offer/scholarship.