Підсумки 2020 року: робота в інформаційній системі «Вулик»

Дата: 28.12.2020 09:10

23 грудня 2020 року відбувся онлайн-семінар, в якому взяли участь керівник проєкту EGOV4UKRAINE Марі Педак, експерти проєкту, представники компанії IAdmin, керівники та адміністратори ЦНАПів, що працюють у «Вулику» та всі бажаючі працівники центрів надання адміністративних послуг. На семінарі підбито підсумки роботи ІС «Вулик» за 2020 рік, обговорено і  показано учасникам заходу функціонал підсистеми подачі електронних заявок на підключення до ІС «Вулик». У разі виникнення питань  учасникам надавалася ґрунтовні відповіді.

Також організаторами нагадано учасникам семінару про те, що проєктом EGOV4UKRAINE оголошено конкурс для ЦНАПів, що працюють в інформаційній системі «Вулик». Переможці змагання отримають приз - навчально-ознайомчу поїздку в Естонію.

Переможців буде визначено у двох номінаціях:

• «Кращий ЦНАП з «Вуликом» (переможцями стануть 5 керівників ЦНАПів, їхній результат буде оцінюватися за результатами роботи центру в цілому);
  • «Кращий адміністратор ЦНАПу з «Вуликом» (переможцями стануть 5 адміністраторів ЦНАПів).

Конкурс триватиме з 1 грудня 2020 року по 28 лютого 2021-го.