Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

№ 8. Парк в с.Павлівка

Дата: 17.12.2020 09:09

Павлівський парк – місце, куди з задоволенням приходять люди, щоб відпочити та помилуватися природою. Загальна площа даної території становить близько 8 га. Тут прокладені пішохідні доріжки, територія озеленена, а значна частина парку освітлена. А від недавна на території парку встановили лавочки й альтанку та створили так звану зону відпочинку.

Територія парку доглянута та затишна в будь-яку пору року. Взимку так приємно помилуватися засніженими деревами та стежками. Навесні  крізь залишки снігу пробиваються зелені пагони рослин. Влітку можна прогулятися затіненими алеями та стежками, де прохолодно навіть в найспекотніші літні дні. А восени парк забарвлюється різними кольорами осінніх відтінками.