Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

№ 5. Місце для спостереження за перелітними птахами на ставках біля с.Строганівка

Дата: 17.12.2020 09:12

Це місце – справжня знахідка для орнітологів, зоологів та просто фотолюбителів чи художників.

Строганівські стави розташовані неподалік центра с.Строганівка та набирають популярності через те, що є локацією скупчення різноманітних птахів, як перелітних, так і осілих. Весь простір над ставками і болотами сповнений пташинними голосами. Там перебувають навіть птахи, що занесені до Червоної книги України.

Наповнюються стави підземними артезіанськими водами. Глибина їх приблизно 1 метр. Пейзажі навколо ставків просто вражають своєю красою: на березі утворились заростi очерету, які посерединi ставу сформували подоби острiвцiв. Саме там ховається вдень все водоплавне птаство.