Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Мінцифра: як Закон щодо оптимізації ЦНАП змінить сферу адмінпослуг?

Дата: 04.12.2020 10:50

29 листопада 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» від 03 листопада 2020 № 943-IX (далі – Закон), яким передбачається ціла низка якісних перетворень у сфері надання адміністративних послуг.

02 грудня 2020 року о 15:00 заступник Міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська провела онлайн-зустріч із представниками центрів надання адміністративних послуг, органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій та громадськості на тему «Мінцифра: як Закон щодо оптимізації ЦНАП змінить сферу адмінпослуг?», у якому презентує основні зміни, що відбудуться у зв’язку з набуттям чинності Закону.

Запис онлайн-зустрічі розміщено за посиланням https://youtu.be/Rg73gBKTg5I.