Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Переможці обласного онлайн-конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

Дата: 30.11.2020 16:45

Вітаємо переможців обласного-онлайн конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» у 2020 році Унтилу Еріка та Чижикову Дар’ю.

Унтила Ерік, учень Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, під керівництвом Мороз Надії Миколаївни отримав диплом І ступеню у середній віковій категорії 10 – 13 років конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна».

Чижикова Дар’я, учениця Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, під керівництвом Коновалової Ольги Павлівни отримала диплом ІІІ ступеню серед старшої вікової категорії 14–17 років конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна».

Бажаємо подальших звершень у майстерності поетичного читання.