Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Підключення до інформаційної системи «Вулик» ЦНАПу в Присиваській ОТГ

Дата: 26.11.2020 14:16

Представниками Програми «U-LEAD з Європою» надається методична допомога щодо впровадження в Центрі надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Інформаційної системи «Програмний комплекс автоматизації роботи Центрів надання адміністративних послуг».

Так, відповідно до Регламенту роботи та функціонування Інформаційної системи «Програмний комплекс автоматизації роботи Центрів надання адміністративних послуг» 20 листопада 2020 року  Григорівською сільською радою Присиваської об’єднаної територіальної громади заповнено та направлено до державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України» заяву про підключення ЦНАПу до Інформаційної системи «Програмний комплекс автоматизації роботи Центрів надання адміністративних послуг». На сьогоднішній день триває робота із наповнення баз даних зазначеної інформаційної системи.