Оголошено конкурс "Фотопазл «Професії в кадрі» для учнів загальноосвітніх середніх закладів

Дата: 28.10.2020 11:50

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії.

Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

Для того, аби зрозуміти, в якому напрямку рухатися, треба знати бодай щось про професії, які розглядаєш.

Чаплинська  районна філія Херсонського обласного центру зайнятості пропонує учням загальноосвітніх середніх закладів району взяти участь у проєкті - Фотопазл «Професії в кадрі».

Кожен бажаючий (діти різного віку) може надіслати на електронну адресу філії chaplinka.rcz@gmail.com) роботу, що включає в себе фотографії своєї майбутньої професії або професії батьків, чи когось з родини, чия професія подобається, та коротко описати її.

Для того, щоб виконати фотозавдання, потрібно побувати на підприємствах, поспілкувалися з представниками професій.

Ідея проєкту полягає у спонуканні школярів до ознайомлення з світом професій, що їх оточують, і, перш за все, з професіями батьків.

Мета проєкту у розширенні знань підлітків про світ професій, допомоги їм у професійному самовизначенні.

Також така форма знайомства дітей з професіями розвиває їхні навички самопрезентації, що безперечно стане їм у нагоді у подальшому навчанні і професійному житті.

• Роботи  приймаються до 1 грудня 2020 року. Переможе той, хто отримає найбільшу кількість «лайків».
  • Результати конкурсу будуть оголошені до дня Святого Миколая 19 грудня 2020 року.