Підтримка благоустрою сіл Присиваської ОТГ

Дата: 05.10.2020 14:00

Одним із важливих заходів у Присиваській ОТГ є підтримка людей у період вимушеного безробіття та пошуку роботи, а саме створення нових робочих місць. Для підтримки населення  у період з 2017 р. по 2020 р. Григорівською сільською радою залучено 242 безробітних громадян і організовано їхню працю на громадських роботах.

Для організації та проведення громадських та тимчасових робіт було виділено 954 966,00 грн., з них: кошти місцевого бюджету ОТГ - 481 811,00 грн. та кошти Центру зайнятості 473 155,00 грн.

Організація робіт здійснювалася за такими основними напрямками:

-  роботи з благоустрою та озеленення сіл, зон відпочинку і туризму, відбудови історико-архітектурних пам’яток, меморіальних поховань, виконання підсобних робіт з ремонту об’єктів соціальної сфери;

-  роботи, спрямовані на соціальний захист людей похилого віку, осіб з інвалідністю;

- роботи спрямовані на інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.

Також Присиваська ОТГ долучилась до заходів, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій. Адже всі ми хочемо жити в громаді, де чисті й доглянуті вулиці, парки та ігрові майданчики тощо. Крім того благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту і громади в цілому.

За період об’єднання територіальна громада виділила кошти у сумі 157 328,00 грн. на покращення благоустрою (с.Григорівка – 49 293 грн., с.Павлівка, с.Нововолодимирівка – 47 756 грн., с.Строганівка – 31 908 грн., с.Іванівка – 28 371 грн.). За ці кошти було придбано вапно, фарба, цемент, пісок, мітли, масло для косіння, барвники, господарчі товари, мотокоси,  будівельні матеріали.

Предметом діяльності робіт по благоустрою є  утримання території с.  Григорівка, с. Павлівка, с. Нововолодимирівка, с. Строганівка, с. Іванівка  у належному санітарному стані та збереження і експлуатація об’єктів благоустрою, а саме:

-  прибирання від сміття доріг, тротуарів і вулиць громади;

-  прибирання від сміття автобусних зупинок;

- утримання в належному стані сільських та братських кладовищ, парків, територій біля адмінбудівель, Будинків культури, закладів освіти тощо;

-  організація та виконання роботи по системному знищенню бур’янів;

- утримання кущів троянд в належному стані (обрізання кущів, внесення органічних та мінеральних добрив, хімборотьба з шкідниками, копання, прополка);

-  перекопка, прополка квітників, клумб;

-  утримання пам’ятників та пам’ятних знаків у належному стані.

Відділ бухгалтерського обліку,звітності,

господарської діяльності та соціального забезпечення Григорівської сільської ради