Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Як провели вихідні в Херсоні юні мешканці Присиваської ОТГ

Дата: 22.09.2020 09:39

19 вересня 2020 року 25 маленьких мешканців нашої громади із Строганівського старостинського округу відвідали місто Херсон, а саме Парк юрського періоду та Херсонський обласний академічний театр ляльок, де переглянули виставу «Козак Мамай».

Захвату дітей не було меж. Вони спочатку з острахом підходили до фігур динозаврів, особливо лякали гучні звуки та різкі рухи тварин. Але цікавість брала гору і діти наближалися ближче до тварин, гладили їх тощо.

Ляльковий театр вражав своєю казкою. Ляльки всюди: на вікнах, на підлозі, великий акваріум з величезною кількістю неймовірних риб, атмосфера глядацької зали…

Поїздка виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною для дітей. Під час дороги додому одна дівчинка, склавши долоньки, сказала: «Я цей день не забуду ніколи в житті!». Заради таких моментів варто жити.