Дата: 23.01.2018 16:39

20 січня 2018 року в селах Строганівка та Іванівка відбулося громадське слухання,де було заслухано звіт фінансового та бухгалтерського відділу,відділу освіти,культури,туризму,молоді та спорту,відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення,відділу архітектури,земельних відносин та ЖКГ,секретаря сільської ради,директорів комунальних підприємств, в.о. старости села Строганівка та Іванівка, та голови сільської ради Кліщевського С.О. Також було розглянуто Положення про громадські слухання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ,Статут Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Чаплинського району, Херсонської області та Стратегію розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.Жителі громади мали можливість висловити свою думку,побажання, зауваження щодо роботи працівників сільської ради та життя у громаді.
На зборах були присутні депутати,працівники сільської ради,жителі с.Строганівка та Іванівка.