03 жовтня 2019 року відбулась робоча зустріч мешканців Присиваської ОТГ з представниками ТОВ «Сивашенергопром» та POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine

Дата: 07.10.2019 14:29

03 жовтня 2019 року в адмінбудівлі Григорівської сільської ради пройшла робоча зустріч мешканців Присиваської ОТГ з представниками ТОВ «Сивашенергопром» та POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine. Під час реалізації проекту по будівництву вітрової електростанції виникають робочі питання, які потребують вирішення найближчим часом.

На зустрічі від жителів надійшли наступні прохання по вирішенню поточних проблемних питань:

1. здійснити поточний ремонт ділянок дороги, які постраждали після руху великовантажного транспорту, залученого для будівництва;

2. провести заходи щодо ремонту мосту через зрошувальний канал та знайти альтернативні засоби транспортування через нього;

3. встановити оподаткування будівельних підрядних організацій, що залученні до будівництва Сиваської ВЕС.