Робоча зустріч членів Комісії з питань Бюджету участі з консультанткою ГО "Громадський центр "Нова Генерація"

Дата: 09.07.2019 15:35

09 липня 2019 року в актовому залі Григорівської сільської ради відбулася робоча зустріч членів Комісії з питань Бюджету участі з консультанткою ГО «Громадський центр «Нова Генерація» Ольгою Жуковою. Обговорювали питання щодо впровадження та реалізації громадського проекту «Бюджет участі 2019» в Присиваській ОТГ, який наразі знаходиться на етапі реалізації проектів-переможців.

Учасники зустрічі розповіли про переваги та недоліки Бюджету участі в громаді, про труднощі, які виникали при реєстрації на платформі Бюджету участі, під час подачі проектів та голосуванні за них. Поділилися враженнями, очікуваннями та результатами проробленої роботи. Також надали свої пропозиції щодо вдосконалення Бюджету участі в 2020 році.