Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Увага! Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" інформує!

Дата: 22.03.2019 10:23

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України, у співпраці з Європейським інститутом післядипломної освіти, Східноєвропейським агентством розвитку, з метою розвитку громадянської освіти, волонтерського руху, участі у міжнародних ознайомчих семінарах, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн заплановано організацію:

- з 4 по 8 квітня 2019 року міжнародного семінару «Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі;

- з 3 по 11 червня 2019 року міжнародної культурно-освітньої поїздки «Співпраця у сфері освіти, культури й охорони здоров’я» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини (програми заходів додаються).

Взяти участь у зазначених заходах запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники, учні, студенти закладів освіти, громадських організацій тощо.

За підсумками участі у міжнародних заходах видаються відповідні сертифікати міжнародного зразка (120 академічних годин).

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників заходів. Для участі в них необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон або оформлену шенгенську візу.

Додаткова інформація на сайті: www.sds.in.ua або за телефонами: 063-737-40- 47, 067-407-77-98, 097-908-52-28, 050-447-49-68, 063-828-05-52, 093-214-64-17.

Орієнтовна програма міжнародного семінару "Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров'я: сучасний стан і перспективи розвитку" з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі, 4-8 квітня 2019 року.