Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Увага! Передбачається погіршення погодних умов!

Дата: 21.02.2019 11:18

У зв'язку з переміщенням циклону з північного заходу 22 та 23 лютого 2019 року по території Херсонської області та м. Херсона очікується ускладнення погодних умов.

22 лютого вдень сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовина, пориви північного вітру 15-20 м/с, поява снігового покриву, на автошляхах ожеледиця, температура повітря протягом доби від 30  морозу до 2 тепла.

23 лютого невеликий сніг , мясцями хуртовина, ожеледиця, пориви північного вітру 15-20 м/с, зниження температури повітря вночі до 6-11морозу, вдень 0-5морозу.

Ускладнення погодних умо 22 та 23 лютого відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.