Важлива інформація щодо реалізації напрямку спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Дата: 29.01.2019 08:52

У зв’язку з опрацюванням Урядом змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107, фізичні особи - власники тварин, для отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби, зокрема, за тварин, яким у грудні 2018 року, січні - лютому 2019 року виповнюється 12 місяців та 1 день з дня народження, мають право подавати пакет документів до органів місцевого самоврядування до 01 квітня 2019 року, з дня затвердження відповідної Постанови Кабінету Міністрів України, про що Вас буде повідомлено додатково. Але, звертаємо Вашу увагу, що на момент подачі документів фізичною особою для отримання дотації, худоба на яку спрямовуються державні кошти повинна утримуватись у домогосподарстві.

Терміни подачі відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації до Департаменту у поточному році залишаються без змін.