Обговорення індексу спроможності місцевої влади Присиваської ОТГ

Дата: 23.01.2019 08:50

22 січня 2019 року відбулася робоча зустріч по обговоренню індексу спроможності місцевої влади (ІСМВ). На зустрічі були присутні програмний спеціаліст Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE» Анна Загорулько, працівники апарату та депутати Григорівської сільської ради. Розглядали встановлені бали показників за 2018 року та виявили, що порівняно з 2017 роком оцінка деяких показників збільшилась, проте є ще над чим працювати. Саме тому найближчим часом буде розроблена дорожня карта по посиленню індексу спроможності місцевої влади на 2019 рік.

Індекс спроможності місцевої влади – це інструмент оцінювання успішності громади, за допомогою якого місцева влада може визначити власні слабкі та сильні сторони, пріоритети для подальшої роботи та технічної допомоги. Завдяки такому аналізу представники місцевої влади можуть оцінити як свою роботу, так і роботу громади в цілому.