Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Міністерство культури України інформує!

Дата: 16.01.2019 09:17

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 25 березня по 01 квітня 2019 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (орієнтовна  програма поїздки додається).

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця».

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (крім власників біометричних паспортів), надсилаються до 04 березня 2019 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами:

044- 501-01-15,        067-407-77-98,

050-447-49-68,         097-908-52-28,

063-828-05-52,         093- 214-64-17.

Орієнтовна програма поїздки.

Перелік документів, необхідних для оформлення шенгенської візи (крім власників біометричних паспортів).