Капітальний ремонт системи опалення приміщень Строганівського та Іванівського ДНЗ

Дата: 30.10.2018 15:53

Розпочались роботи з капітального ремонту системи опалення приміщень Строганівського ДНЗ «Сонечко» у будівлі Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Григорівської сільської ради. З місцеого бюджету виділені кошти з у сумі 113 814 грн. Також розпочались роботи з капітального ремонту системи опалення приміщень Іванівського ДНЗ «Веселка» у будівлі Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів Григорівської сільської ради. Сума виділених коштів з місцевого бюджету на даний проект складає 110 656 грн.

Завдяки реалізації даних проектів покращаться температурний режим в закладах дошкільної освіти, та умови перебування дітей та працівників ДНЗ.