Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

XIII фестиваль туристичної журналістики завітав до Присиваської ОТГ

Дата: 18.06.2018 14:05

14-16 червня 2018 року проходив XIII фестиваль туристичної журналістики України, який вже всьоме проходить на Хесонщині. Фестиваль туристичної журналістики став традиційним щорічним заходом.

Мета фестивалю - побачити на власні очі та познайомити з новими можливостями відпочинку на Херсонщині.

Так, в рамках цього фестивалю, 15 червня до села Григорівка завітали представники ЗМІ з усієї України. Гостей зустрічав Григорівський сільський голова  С.О.Кліщевський. Також присутніми на заході були Голова Чаплинської РДА - Бурейко О.А. та Голова Чаплинської районної ради - Бериславський В.М. Під час невеличкого концерту, у виконанні дитячого колективу "Зірочки майбуття" (музгуртка Григорівської ЗОШ), гостям вручили коровай. Після цього делегація відвідала зелені садиби села Григорівка та направилися до родзинки громади - Лемурійського озера затоки Сиваш. Представники ЗМІ відзняли репортаж про цілюще озеро, а на завершення - під враженням гості не втрималися та вирішили випробувати на собі цілющі властивості Лемурійського озера. Цей фестиваль дає нові можливості для громади та відкриває нові перспективи для туристичного розвитку та для розвитку громади в цілому.

Особливу подяку висловлюємо Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА в особі Директора Думинської С.В. та Головних спеціалістів відділу розвитку туристичної діяльності та маркетингу Деревянко К.І. та Шаповала М.О.