Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

Як займаються та відпочивають вихованці пришкільного табору "Веселка" Строганівської ЗОШ І-ІІІст.

Дата: 18.06.2018 12:03

15 червня в пришкільному таборі «Веселка» пройшла гра «Караоке на майдані». Організувала та провела гру вихователь Олійник С.В. Діти змагалися за звання «Кращий виконавець пісень 2018 року».  Переможцями стали Олійник Вікторія та Коробейник Вікторія.

Була проведена вікторина «Сторінками історії» вихователем Гриценко Л.П. Вихованці розділилися на дві команди «Козаки» та «Князі». Кращі знання з історії показала команда «Козаків», яка стала переможцем історичної вікторини. Солодощі на призи в конкурсах пришкільного табору надала приватний підприємець Чоботару Ольга Юріївна.