Свято останнього дзвоника в Павлівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 06.06.2018 12:03

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, яке  ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і перервами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.

31 травня шкільне подвір’я  Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів заполонили учні, вчителі, батьки, гості, щоб разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів. На свято були запрошені гості: Рищук Євген Миколайович - заступник голови  обласної держадміністрації, голова благодійного фонду Євгена Рищука, Бурейко Олександр Альбертович – голова Чаплинської районної держадміністрації,  Шонія Ганна Леонідівна -начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту. Голова благодійного фонду Євген Миколайович Рищук  привітав   Чижикову Яну, ученицю 10 класу, вручив десятикласниці  почесну відзнаку «Кращий учень Чаплинського району» ІІ ступеня, грошову премію у сумі 10 000 гривень та гіроскутер.