"Таврія-борщ"

Дата: 29.05.2018 23:33

У кінно-спортивному клубі «Гран Прі», що у Правих Сагах, 26 травня  відбувся фестиваль народної творчості «Душа Півдня». Свято вийшло по-справжньому душевним та українським. Адже під час фестивалю учасники зварили понад 30 видів українського борщу.

Цьогоріч фестиваль «Душа Півдня» відбувався вже в 10-тий раз. Вперше цього року в рамках заходу провели фестиваль борщу. 24 різних види цієї страви готували учасники. Серед них журі обирало найкращих у різних номінаціях: вигляд борщу, смак борщу, подача і презентація. Так і Григорівська сільська рада (Присиваської ОТГ) представляла свій смачний борщ за дуже цікавим та притаманним нашому краю рецептом. Всі дегустатори охоче смакували традиційною українською стравою та дякували за частування.

Такі фестивалі дуже зближують та дають змогу популяризувати українські традиції, тим паче готуючи український борщ!