Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Присиваська об'єднанна територіальна громада на урочистостях, присвячених відкриттю туристичного сезону на «Кам'янській Січі».

1 травня 2018 року відбулось урочисте відкриття туристичного сезону 2018 року на історико-культурній пам’ятці "Кам’янська Січ" в с. Республіканець, Бериславського району, Херсонської області. Актив Присиваської ОТГ на чолі з головою громади Кліщевським Сергієм Олександровичем долучились до даного заходу.

День розпочали з вшанування пам’яті кошового отаману Костя Гордієнка, з нагоди святкування 309-ї річниці заснування Камянської Січі та помолились за Україну.

Програма заходу була насичена та дуже цікава: відбулись змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2018», місцеві колективи художньої самодіяльності виступали з великої сцени, виступав кінний театр «Запорізькі козаки» о. Хортиця, виступали козаки з різноманітною козацькою зброєю, відбулись екскурсії «Спадок нащадкам», запускали повітряних зміїв тощо.

Цікавою була презентація туристичного потенціалу районів, громад. Цілий день громади мали можливість представити власні «родзинки», екскурсійні маршрути, влаштовували дегустації та розіграші призів.

Присиваська ОТГ представляла власне природне багатство – Лемурійське озеро затоки Сиваш, презентували лікувально-косметичну, промоційну продукцію, відео-та фото матеріали. Також пригощали всіх бажаючих місцевими стравами.

Дякуємо Херсонській ОДА , на чолі з Андрієм Анатолійовичем Гордєєвим та Департаменту культури, туризму та курортів ХОДА за представлену можливість презентувати туристичний потенціал Присиваської ОТГ - Лемурійське озеро затоки Сиваш!« повернутися до списку новин