Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

«Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» у 2018 році

Учні Григорівської громади – учасники ІV обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко:

 патріотичні лейтмотиви» у 2018 році

5 березня 2018 року на базі Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся І етап ІV обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» у 2018 році серед учнів Григорівської сільської ради. У трьох номінаціях заявку на участь було подано від 10 учасників. За результатами конкурсу переможцями стали:

1. Категорія «читці»:

-   І місце – Чижикова Я. (Павлівська ЗОШ), Онищенко Є. та Молдован О. (Іванівська ЗОШ);

-   ІІ місце – Ластовецька Д. (Григорівська ЗОШ);

-   ІІІ місце – Федорчук Е. (Павлівська ЗОШ) та Головач А (Строганівська ЗОШ).

2. Категорія «художники» І місце – Балуховський Д. (Григорівська ЗОШ).

3. Категорія «вокал» І місце – Рогальська С. (Григорівська ЗОШ).

Учасники, які зайняли перші місця 20 березня 2018 року брали участь у ІІ етапі ІV обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» у 2018 році в м. Херсон.

Всі учасники були нагороджені дипломами Департаменту культури, туризму та курортів та Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

За результатами конкурсу учениця 10 класу Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Чижикова Яна була запрошена до відкритого мікрофону в Палац молоді та студентів, де прочитала поезію Ліни Костенко «Проводи».

 « повернутися до списку новин