Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

22.12.2017 року відбулося засідання XIII сесії Григорівської сільської ради VIII скликання

Дата: 22.12.2017 14:46

22 грудня 2017 року відбулося засідання XIII сесії Григорівської сільської ради VIII скликання.

Головував на сесії сільський голова С.О.Кліщевський, протокол сесії вела секретар ради Н.С.Пашковська.

На сесії вирішувалися бюджетні та фінансові питання, затверджувалися Програми для вирішення проблем та питань в діяльності ради. Про сільський бюджет на 2018 рік доповідали головний бухгалтер Л.А.Островська та начальник фінансового відділу Л.В.Кошева.

На сесії були присутні керівники закладів освіти та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Г.Л.Шонія, начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ С.В.Богатиренко, директори будинків культури та сторости сіл громади.