Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

10-12 січня в м. Херсон відбулася зустріч членів Молодіжних рад з Миколаївської  та Херсонської областей в рамках Програми DOBRE.

Дата: 16.01.2018 14:43

10-12 січня в м. Херсон відбулася зустріч членів Молодіжних рад, ініціативних груп по їх створенню з Миколаївської  та Херсонської областей в рамках Програми DOBRE.  Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ прийняла активну участь у цьому проекті. Дуже доречне навчання для молоді громади, яка створює Молодіжну дитячу раду!
Четверо представників нашої ОТГ: Ролальська Софія, Чижикова Яна, Якименко Діана, Рогальська Олена Степанівна навчалися обговорювати роль молоді у вирішенні місцевих проблем, правильно будувати публічні виступи так, щоб бути почутим. Приймали участь у грі «Громадські слухання», де кожен мав свою роль та висловлював думку, дізналися що є таке «Дебатний турнір», та як обговорювати питання. Навчалися самостійно писати проекти рішень та програми органів місцевого самоврядування. Приймали участь у грі «Сесія -сільської ради» і тепер діти розуміють, що таке регламент ( і не тільки), для чого то все потрібно. Також вчилися спілкуватися із сільським головою, старостами та депутатами сільської ради, планувати та презентувати діяльність Молодіжної громадської ради.
За ці насичені дні представники нашої громади переборювали страхи перед камерою, вчилися правильно і чітко висловлювати думки, побачили себе з іншої сторони, під час перегляду відеороликів.
Нові знайомства, досвід роботи Молодіжних організацій Миколаївщини - є вагомим внеском у створенні Дитячої дорадчої ради при Григорівській сільській раді.
Ми дуже вдячні організаторам навчання – Оксані Глєбушкіній, голові ГО " Громадський центр « Нова генерація», Лілії Атнажевій з Благодійного Фонду «Ласка» та всім, хто доклав зусиль. Дякуємо за вдало організовану та змістовну зустріч!!!