22 січня 2018 р. в актовому залі Григорівської сільської ради відбулись Установчі збори Дитячої дорадчої ради.

Дата: 23.01.2018 10:34

22 січня 2018 року. Хурделиця і заметіль ,непритаманна півдню України, налякала всіх не на жарт. З самого ранку сніг почав засипати дороги, які сполучають села Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади. Але це не стало проблемою для того, аби провести  Установчі збори Дитячої дорадчої ради. До складу дорадчої ради навчальними закладами були делеговані представники – 27 активних, цілеспрямованих школярів!

Школярі мали змогу поспілкуватись з сільським головою Сергієм Олександровичем Кліщевським, працівниками сільської ради та школи Т.В. Зозулінською та О.С. Рогальською, представниками ГО "Громадський центр "Нова генерація" Оксаною Глєбушкіною та Ольгою Жуковою, які виступили зі словами підтримки та побажаннями нових звершень для учасників Дитячої дорадчої ради при Григорівському сільському голові. На зборах дітей ознайомили із Положенням про Дитячу дорадчу раду і обрали керівний склад: голову, замісників та секретаря ради. Кожен учасник був напрочуд сильним та винахідливим і зміг зацікавити усіх присутніх. В чесній боротьбі таємним голосуванням головою обрали Чижикову Яну, ученицю 10 класу  Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вже за подання голови обирали замісників та секретаря. Вирішили, що в кожній школі громади буде замісник, який координуватиме всі нагальні питання безпосередньо на місці. Отже, таким представником із Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів став Чижиков Віктор, від Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Якименко Діана, від Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Ластовецька Діана. Секретарем було обрано Фесенко Вероніку, ученицю Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Під кінець зустрічі голова  дорадчої ради вже надала декілька вельми цікавих пропозицій, чим ще раз підтвердила, що вона дійсно гідна цього звання.  Вийшла досить плідна зустріч. Також в цей день Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст. разом із членами Дитячої дорадчої ради провели флешмоб до 99 річниці Дня Соборності. Ми бажаємо всім світлих та креативних думок і віримо в те, що Дитяча дорадча рада допоможе свіжими ідеями та досягненнями для сталого розвитку громади. Адже діти – це наше майбутнє, тому нехай приймають активну участь у його створенні.