Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Апарат Григорівської сільської ради

Керівний склад

Голова Григорівської сільської ради - Кліщевський Сергій Олександрович

Перший заступник сільського голови - Пашковська Ніна Степанівна

Заступник сільського голови з  з питань діяльності виконавчих органів ради - Зозулінська Таміла Володимирівна

Секретар сільської ради та виконавчого комітету - Славінська Олена Тимофіївна

В.о. старости сіл Павлівка та Нововолодимирівка - Андрієвський Анатолій Леонідович

В.о. старости села Строганівка - Загороднюк Світлана Володимирівна

В.о. старости села Іванівка - Панкіна Тетяна Іванівна

Відділ бухгалтерського обліку, звітності, господарської діяльності та соціального забезпечення

Головний бухгалтер –начальник відділу - Островська Людмила Анатоліївна

Спеціаліст з бухгалтерського обліку - Гузенко Людмила Вікторівна

Спеціаліст з бухгалтерського обліку - Колісніченко Тетяна Сергіївна

Спеціаліст з бухгалтерського обліку - Жукевич Вікторія Олександрівна

Спеціаліст з бухгалтерського обліку - Литюк Валентина Петрівна

Касир – Белоусова Нелля Іванівна

Опалювач – Луньов Віктор Володимирович

Опалювач – Балясний Сергій Іванович

Чергова – Вітковська Наталя Іванівна

Водій – Кліщевський Володимир Олександрович

Соціальний робітник – Швець Тетяна Володимирівна

Соціальний робітник - Гловацька Ніна Іванівна 

Соціальний робітник - Шостак Ольга Іванівна

Соціальний робітник - Кулик Тетяна Володимирівна   

Фінансовий відділ

Начальник фінансового відділу - Кошева Людмила Володимирівна

Відділ організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення

Спеціаліст з питань контролю - Горбунова Людмила Олександрівна

Спеціаліст з кадрової роботи - Вітковський Максим Тимофійович

Спеціаліст І категорії з юридичних питань - Горлінський Станіслав Миколайович

Діловод - Чорній Людмила Василівна

Діловод - Карпенко Вікторія Миколаївна

Діловод - Глєбова Лариса Олександрівна

Діловод - Волощук Тетяна Олександрівна

Інспектор  ВОС - Звірянська Олена Анатоліївна

Інспектор, фахівець із соціальної роботи – Григорович Олена Олександрівна

Відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства

Начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства - Богатиренко Сергій Вікторович

Спеціаліст ІІ категорії із земельних питань – Кульчицька Валентина Василівна

Інспектор з екології, благоустрою та  земельних відносин  –  вакансія відкрита

 

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Начальник відділу освіти, культури, туризму,  молоді та спорту  - Шонія Ганна Леонідівна

Інспектор з питань культури, туризму та спорту - Балясна Юлія Вікторівна

Інспектор з питань освіти - Сімченко Ольга Всеволодівна

Діловод - Кліщевська Олена Вікторівна