жовтень 2017 року

проект рішення "Про   затвердження    програми  «Безпечна громада» по Григорівській сільській раді на 2017 рік"

проект рішення "Про затвердження  Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів  у Чаплинському районі на 2017 рік"

проект рішення "Про внесення змін до рішення І сесії сільської ради від 28 грудня 2017 року № 16"

проект рішення "Про внесення змін до Статуту комунального  підприємства «Струмок» у новій редакції"

проект рішення "Про затвердження  Сільської програми забезпечення пожежної безпеки на 2017 – 2018 роки"

проект рішення "Про затвердження Програми та Положення  про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської  ради на 2017 – 2018 рік"

проект рішення "Про внесення змін та  доповнень до рішення ІІ  сесії сільської ради VІІІ скликання  № 34 від 10.01.2017 року

«Про сільський бюджет на 2017 рік»

проект рішення "Про внесення змін та  доповнень до рішення ІІ  сесії  сільської ради VІІІ скликання  № 34 від 10.01.2017 року

«Про сільський бюджет на 2017 рік»

проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ  сесії сільської ради VІІІ скликання  № 34 від 10.01.2017 року

«Про сільський бюджет на 2017 рік»

проект рішення "Про  затвердження  кошторисних  документацій"

проект рішення "Про затвердження Положення про громадські слухання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ"

проект рішення "Про  Регламент  роботи  Григорівської  сільської  ради"