засідання виконавчого комітету № 8 від 31 серпня 2017 року

Рішення № 77 "Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей  в загальноосвітніх школах"

Рішення № 76 з додатком "Про створення комісії по передачі майна та документів Павлівської сільської ради"

Рішення № 75 "Про вжиття заходів з питання встановлення пам’яток діячам, імена яких пов’язані з визначними подіями на  Херсонщині та в Україні"

Рішення № 74 "Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (с.Строганівка, вул.Петренка , 23-А)"

Рішення № 73 "Про  включення  житлових будинків по проспекту Новікова, 27 а та вулиці Суворова, 41  до загального переліку вулиць, проспектів,провулків  та будинків в селі Григорівка

Рішення №72 "Про  затвердження назв вулиць на території  села Нововолодимирівка та уточнення поштових адрес в селах: Павлівка і Нововолодимирівка"

Рішення № 71 "Про присвоєння  поштової адреси на  нежитлову будівлю"

Рішення № 70 "Про зняття з обліку нерухомого майна (нежитлової будівлі)"

Рішення № 69 "Про надання дозволу на розміщеннятимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

(с.Павлівка, вул. Миру, 5 А)"

Рішення № 68 "Про надання дозволу на розміщеннятимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (с.Павлівка,вул.Миру, 5 А)

Рішення № 67 з додатком "Про  план  роботи  виконкому Григорівської  сільської  ради на  серпень   2017   року"

рішення № 66 з додатком "Про  план  роботи  виконкому Григорівської  сільської  ради на  серпень   2017   року"

Рішення № 65 "Про  готовність  шкіл  до  нового  навчального 2017-2018  року,  здійснення обліку дітей шкільного віку та охоплення їх навчанням"