XVI сесія VII скликання від 20.02.2018 року

рішення № 201 "Про затвердження Програми  поводження з твердими побутовими відходами в Григорівській сільській раді на 2018-2023 рр."

рішення № 199 "Звіт сільського голови про виконання Програми  економічного, соціального та культурного розвитку  Григорівської сільської ради за 2017  рік"

додаток до рішення № 199

рішення № 198 "Про надання транспортного засобу працівникам апарату Григорівської сільської ради"

рішення № 197 "Про  Стратегію розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр."

рішення № 196 «Про затвердження проектної документації "Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям по вул. Шкільній, 19, Строганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Строганівка, Чаплинський район Херсонської області - реконструкція»

рішення № 195 "Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликання органу місцевого самоврядування Григорівської сільської ради"

рішення № 194 "Про  встановлення тарифів на благоустрій та санітарне утримання населених пунктів сіл Григорівка, Павлівка, Нововолодимирівка, Строганівка та Іванівка"

рішення № 193 "Про надання погодження на передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"

рішення № 192 "Про надання погодження на розробку проекту землеустрою ТОВ «ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ»

рішення № 191 "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року № 98 «Про затвердження переліку земельних ділянок несільського господарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ»

рішення № 190 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( місцевості)"

рішення № 189 "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність"

рішення № 188 "Про внесення змін до рішення № 169 від 29 січня 2018 року"

рішення № 187 "Про укладення договору про передачу міжбюджетних трансфертів"

рішення № 186 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання № 145 від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

рішення № 185 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання «Про сільський бюджет на 2018 рік» №145 від  22.12.2017р."

додатки до рішення № 185

рішення № 184 "Про виконання  бюджету  Григорівської  сільської  ради  за  2017  рік"

додатки до рішення № 184

рішення № 183 "Про  преміювання та інші виплати за лютий  2018 року"