січень 2018 рік

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (місцевості)

Про затвердження договору оренди майна комунальної власності Григорівської сільської ради

Про передачу техніки, придбаної сільською радою для КП «Струмок»

Про  преміювання та інші виплати сільському голові за січень 2018 року

Про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Григорівської  сільської ради  в 2018 році

Про  Стратегію розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.

Про затвердження норм витрат палива на роботу автомобільного транспорту.

Про  договір  позички приватного легкового автомобіля

Про Програму економічного,  соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2018  рік.