серпень 2017 рік

проект рішення Про   виконання  бюджету  Григорівської сільської  ради  за  І півріччя 2017  року

проект рішення Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення межі земельної ділянки в натурі (місцевості)

проект рішення Про надання згоди на розробку детального плану території, розробку проекту землеустрою,та звіту експертно-грошової оцінки земельної ділянки

проект рішення з додатком Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ.

проект рішення про зміни до програми соц.-єконом.

проект рішення про 148000 грн

проект рішення про угоди

проект рішення про затвердження кошторисної документації по спортзалу

проект рішення про затвердження кошторисної документації

проект рішення про підписання протоколу про співробітництво між Григорівською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми "Децетралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність" DOBRE.

проект рішення Про звільнення від нарахування та сплати за послуги водопостачання

проект рішення Про  затвердження   нових  тарифів на водопостачання з артсвердловин в с. Павлівка

проект рішення Про внесення змін до складу тендерного комітету

проект рішення про внесення змін до бюджету