ГРИГОРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 3 1160-1У від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Григорівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради  «Про встановлення  ставок єдиного  податку  на території Григорівської сільської ради для фізичних осіб-підприємців».
Мета даного проекту рішення - встановлення ставок єдиного податку, видів діяльності, які провадяться для фізичних осіб-підприємців.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Григорівської сільської ради та  комісія з підготовки проектів регуляторних актів,  до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 75240, село Григорівка, вул. Пушкіна, 20, тел. 53-3-19.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на інформаційному стенді та офіційному веб-сайті Григорівської  сільської ради - http://grygorivska.gromada.org.ua.
Зауваження від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Сільський голова                                                                                                            С.О. Кліщевський

ГРИГОРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради

«Про  встановлення ставок податку на землю на території Григорівської сільської ради»

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 3 1160-1У від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Григорівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради «Про встановлення ставок податку на землю на території Григорівської сільської ради».

Мета даного проекту рішення - установлення ставок  податку на землю.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Григорівської сільської ради та  комісія по підготовці проектів регуляторних актів, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 75240, село Григорівка, вул. Пушкіна, 20, тел. 53-3-31.

Сільський  голова                                                                                                          С.О. Кліщевський

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Григорівської сільської ради »

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 3 1160-1У від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Григорівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Григорівської сільської ради».

Мета даного проекту рішення – встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних та юридичних осіб на території Григорівської сільської ради.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Григорівської сільської ради та  комісія з підготовки проектів регуляторних актів,  до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 75240, село Григорівка, вул. Пушкіна, 20, тел. 53-3-19.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на інформаційному стенді та офіційному веб-сайті Григорівської  сільської ради http://grygorivska.gromada.org.ua.

Сільський голова                                                                                          С.О. Кліщевський

ГРИГОРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 3 1160-1У від 11.09.2003 р та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Григорівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Григорівської сільської ради «Про встановлення на території Григорівської сільської ради транспортного податку та затвердження Елементів його справляння на 2018 рік».

Мета даного проекту рішення - установлення платників транспортного податку для справляння транспортного збору.

Проект рішення буде розміщено на інформаційному стенді та офіційному веб-сайті Григорівської  сільської ради - http://grygorivska.gromada.org.ua.

Сільський  голова                                                                                                         С.О. Кліщевський