День Незалежності та День Прапора України в Григорівській сільській раді (Присиваської ОТГ)

На території Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) з 20 по 24 серпня 2017 року Григорівським, Павлівським, Строганівським та Іванівським СБК було проведено святкові концерти та дискотеки присвячені Дню Незалежності та Дню Прапора України.

В кожному селі Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) на концерти було запрошено представників місцевої влади.

20 серпня 2017 року в Строганівському СБК було проведено святковий концерт та дискотеку. Для участі в концерті було запрошено учасників самодіяльності із сіл Григорівка, Павлівка та Іванівка.

В с. Григорівка 23 серпня 2017 року на території Григорівського СБК пройшов концерт та дискотека для жителів та гостей села.  Для присутніх виступали колективи Григорівського, Павліського, Строганівського та Іванівського СБК.