30 січня 2018 р. завершилась розробка Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018 - 2026 рр.

Дата: 30.01.2018 17:43

30 січня 18 року відбулася V (остання) майстерня з розробки «Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 рр.». Стратегія розроблена в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)" стратегічною командою, що складається із лідерів і представників місцевої громади. Роботу стратегічної команди координували експерти Фонду Розвитку Місцевої Демократії (ФРМД) - Давід Хоінкіс і Олег Карий - на підставі Партисипативної Моделі Стратегічного Планування ФРМД. Стратегія розвитку є найважливішим документом в процесі творення власного соціально-економічного розвитку, з використанням внутрішнього та зовнішнього потенціалів. Використання цих потенціалів повинно відбуватися системно. Обговорення системи впровадження, моніторингу, оцінювання та активізації Стратегії пройшли досить жваво. Заперечень не було, адже всі клопітливо працювали над Стратегією більше півроку . На найближчій сесії депутати ради затвердять Стратегію на 2018-2026 роки. Всі завдання та заходи розроблено для сталого розвитку громади і будуть виконані у зазначені терміни.