Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ отримала пожежний автомобіль.

Дата: 14.09.2017 17:34

09 вересня 2017 р. реалізовано проект «СтворенФото без описуня нової протипожежної бригади в Присиваській об’єднаній територіальній громаді» - придбано пожежний автомобіль ЗИЛ 131 Н вартістю 30 000 Євро, за фінансування Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.

Повноцінне існування нашої громади вимагає належний рівень пожежної безпеки в населених пунктах. За допомогою впровадження даного проекту є можливість забезпечити пожежну охорону житлових будинків, підприємств, бюджетних установ, рослинних ресурсів громади від виникнення пожеж, дасть можливість вчасно вживати заходи по ліквідації пожеж, що зменшить збитки народному господарству та приватному сектору від виникнення надзвичайних ситуацій. Створення пожежної команди дасть можливість відкрити вісім додаткових робочих місць на території громади.

Наразі це 4 придбана одиниця техніки з моменту об’єднання Фото без описугромади.