Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ відібрана до участі в програмі Агенства США "DOBRE".

Дата: 04.05.2017 17:34

В березні Присиваська ОТГ приймала участь в конкурсі програми Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яка виконується міждународною організацією «Глобал Комьюнітіз». В квітні Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ отримала перемогу та розпочинає співпрацю з міждународною організацією «Глобал Комьюнітіз» в програмі DOBRE, яка має на меті підтримати реформу децентралізації через посилення місцевих громад, зміцнення місцевого самоврядування та покращення умов для розвитку місцевих громад. Ця 5-річна програма розроблена таким чином , щоб підвищити спроможність керівництва ОТГ ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та посиленню залучення громадян.