15.03.2018 р. ініціативна молодь Дитячої дорадчої ради Присиваської ОТГ вчилась писати проекти.

Дата: 20.03.2018 16:38

15 березня 2018 року в приміщенні Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося навчання дітей з Дитячої дорадчої ради Присиваської громади по написанню проектів, який проводили представники «Нової Генерації»: Наталія Дорофеєва та Анастасія Кліментенко. Навчання почалося із знайомства та індивідуального завдання « Ярмарки проектних ідей», де молодь коротко описувала ідею, яку хотіла би реалізувати у своїй громаді. Діти  будували «Дерево проблем», займалися формулюванням та постановкою проблеми, вибудовували мету та завдання, прораховували бюджети своїх проектів, висловлювали свої думки, радилися одне з одним та наставниками. І як результат – діти об’єднали свої погляди у чотири проекти: «Медіазона», «Танцювально-музичний гурток», «Англійський клуб-гурток» та «Спортивно-ігрові кімнати». Діти отримали домашнє завдання доопрацювати матеріали, розроблені під час навчання, та подати проектні заявки до Григорівської сільської ради на фінансування . Виконавчий комітет Григорівської сільської ради на чолі з головою Кліщевським С.О. готові підтримати ініціативи шкільної молоді, гранична сума фінансування проектів з місцевого бюджету – 100 000 грн.

Члени Дитячої дорадчої ради Присиваської громади висловили  вдячність за проведену роботу організаторам та експертам ГО «Нова Генерація».