Молодь Присиваської ОТГ на Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» в м. Київ.

Дата: 07.05.2018 22:35

З 2 по 4 травня учні загальноосвітніх закладів Присиваської ОТГ Чижикова Яна, Фесенко Вероніка, Ластовецька Діана були учасниками Саміту проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», який організувала молодь з Української академії лідерства в Пущі-Водиці, на базі Міжнародного дитячого центру «Артек». Участь у заході взяли понад 800 молодих людей віком від 15 до 18 років з різних куточків України. У відкритті Саміту взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусії та Молдові Сюзан Фрітц, Уповноважений Президента України з прав дітей Микола Кулеба.

Захід націлений сприяти формуванню у молоді активної громадянської позиції, відданості загальнодержавній справі, зміцнення країни та залучення молоді до суспільно-значущої діяльності.

В рамках Саміту пройшли панельні дискусії, презентації, воркшопи, робота в групах, хакатон «Напрацювання програми нульової смертності дітей на дорогах України».

Фесенко Вероніка виступала зі сцени з презентацією «Дитяча дорадча рада Присиваської ОТГ».

Яна Чижикова особисто познайомилася із заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою та Директором Департаменту Мінмолодьспорту України Марією Карчевич.

Саміт приніс дітям багато вражень та емоцій! Вдячні Програмі USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», які виступили співорганізаторами даного заходу та особисто програмному спеціалісту Анні Загорулько за високий професіоналізм та небайдужість!